OC Gastrodom

OC Gastrodom
OC Gastrodom
OC Gastrodom
OC Gastrodom
OC Gastrodom
OC Gastrodom
OC Gastrodom

Popis objektu

OC GASTRODOM

Polyfunkčné centrum GASTRODOM poskytuje modernizované a klimatizované priestory pre našich klientov. Medzi najväčších nájomcov Gastrodomu patrí LABAŠ s.r.o. (supermarket FRESH), dm drogerie markt, s.r.o., Nord Blanc, Architektonické štúdio Atrium, s.r.o. a ďalšie menšie podnikateľské prevádzky.

Jeho výstavba začala v roku 1969 ako projekt Jána Šprláka, Dom potravín. Dokončený bol v roku 1975. Komplexná rekonštrukcia priestorov prebiehala od júla 2010 až do septembra 2011.

Priestory s celkovou kapacitou prevyšujúcou 4 000 m2 sú vo výbornej lokalite v blízkosti historického centra na Mlynskej ulici č. 27. So svojím vysokým štandardom spoločných zariadení, včítane dvoch osobných výťahov (z toho jeden bezbariérový), vytvárajú príjemné prostredie pre podnikanie našich klientov. Na bezpečnosti a ochrane záujmov našich klientov sa podieľa centrálny monitorovací kamerový systém. V týchto priestoroch sídli nielen naša spoločnosť, ale budova ponúka aj pre širokú verejnosť paletu služieb a obchodných zariadení. Súčasne tu nájdete jedáleň spoločnosti LAHODA s.r.o.

Poschodie Priestorov K dispozícii
4. 1 0
3. 17 1
2. 27 2
1. medziposchodie 2 0
1. 15 2
Prízemie 9 0
Vybrať priestor OC Gastrodom

Lokalita

Mlynská 27
Košice