O nás

PB Capital je spoločnosť, ktorá sa v súčasnosti prioritne zameriava na prenájom nebytových priestorov, a to najmä obchodných priestorov (retail – cca 20000 m2), kancelárskych (cca 2000 m2) a skladových, v rôznych lokalitách mesta Košice, a to konkrétne:

OC Gastrodom na Mlynskej ulici č. 27,
OC Luník II na Hronskej ulici č. 10,
OC Torysa na Jaltskej ulici č. 2
Polyfunkčná budova na Slovenskej ulici č. 6,
Polyfunkčný objekt na Turgenevovej 9,
budova LAHODA s cukrárenskou a lahôdkarskou výrobou a predajňou na Slovenskej 4,
obchodný priestor na Hlavnej 107
obchodné priestory na Kalinovskej ulici č. 22.

Spoločnosť PB Capital, a. s. Vám zároveň umožňuje flexibilné rokovanie, čo sa týka promptnosti, času a podmienok. Súčasne sa snažíme byť jednou z mála firiem, ktorá si zachováva individuálny prístup ku každému zákazníkovi, keďže my u nás v PB Capital, a.s. veľmi dobre vieme, že každý zákazník je špecifický, a preto si zaslúži jedinečný prístup, čiže v samotnom závere efektívne využívame čas našich klientov, tak ako aj náš vlastný, a prinášame efektné riešenia rôznych vzniknutých obštrukcií.

Spoločnosť je právnym nástupcom spoločnosti ZDROJ POTRAVINY a. s., ktorý pred privatizáciou tvoril ZDROJ POTRAVINY, štátny podnik. Vzhľadom na zmeny v štruktúre spoločnosti bol hlavný predmet činnosti úplne zmenený. Z pôvodnej spoločnosti sa oddelila spoločnosť – LAHODA s.r.o., ktorá sa zaoberá výrobou potravinárskych produktov v objekte na Slovenskej č. 6 a prevádzkou závodnej jedálne v OC Gastrodom.